Home Piwo Wyniki konkursu #piwogodneHerosów

Wyniki konkursu #piwogodneHerosów

by Michał

zarządziliście, tak po prostu

Jesteście niesamowici, wielkie dzięki za wszystkie zgłoszenia. To jest ten moment w którym widzi się sens swojej pisaniny i tego co robię na blogu. Niektórzy walczyli wręcz do samego końca, ostatni mejl spłynął w niedzielę o 23:55. I słusznie, że został wysłany – nadawca znalazł się na podium ;)

Wpis komercyjny sponsorowany przez Ubisoft Polska

Pierwotnie zakładałem publikację wpisu na południe, ale po prostu się nie dało. Ilość zgłoszeń przeszła moje oczekiwania, a ich poziom sprawił, że bardzo długo musiałem zastanawiać się nad zwycięską propozycją. Cieszy mnie niesamowicie, że nie tylko osoby siedzące w piwowarstwie domowym czy rzemieślniczym zdecydowały się na udział w konkursie.

Dzięki temu oprócz receptur obliczonych co do grama każdego ze składników, dostałem też propozycje ogólnie rysujące obraz piwa. I każda z nich była wpasowana w realia HoMM.

Nie przedłużając, bo wiem że czekacie na wyniki :)

1. Michał Mamica

2. Piotr Kumiński

3. Michał Gasewicz

4. Grzegorz Guździoł

Michał, co ja się najeździłem dzisiaj za jednym z głównych składników to moje ;) Jutro zabieram się za warzenie piwa, zwycięzcom serdecznie gratuluję i będę już kontaktował się mejlowo.

Natomiast! To nie jest ostatni wpis na ten temat. Wasze zgłoszenia zdecydowanie zasługują na dłuższy wpis, połączę go z opisem zwycięskiego piwa. Dodatkowo uważam, że Wasza praca zasługuje na uznanie, więc myślę że jeszcze jakieś niespodziewajki uda mi się zaproponować :)

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji