Home Wiadomości Nie tylko blog

Nie tylko blog

by Michał

inne miejsca mojej ekshibicjonistycznej działalności internetowej

Głównie piwnej. Ale nie tylko. Jakoś już tak wyszło, że można dostać kociokwiku od ilości kanałów komunikacji w internecie. Co gorsza przez ten wybór czuję się coraz bardziej stary. Mniej więcej jak emeryt w latach 90-tych chcący ustawić zegar na magnetowidzie.Dzisiaj bardziej informacyjnie. Blog jak to blog – służy głównie słowu pisanemu. W dużej ilości, zazwyczaj. Skoro to czytasz to nie ma konieczności żebym pisał co możesz zastać. Za to wymienię inne miejsca w których możesz mnie i moją radosną twórczość spotkać.

Facebook – najczęściej aktualizowane miejsce. Poza wpisami i zdjęciami pojawiają się tam linkacze do ciekawych artykułów. Lub moja ukierunkowana złość.

Instagram  – ostatnio staram się bardziej ogarniać tematy fotograficzne, a jednocześnie nie chcę zarzucać FB zbyt dużą ilością zdjęć. Warto kliknąć obserwowanie, jeżeli posiadacie konto na IG.

YouTube – jaki mój kanał jest każdy widzi, ale już wkrótce ruszam z dość mocno ukierunkowaną serią. Trochę inne podejście do tematu, trochę inna wiedza – warto subskrybować.

Twitter – nie mam absolutnie pojęcia co ciekawego mogę zmieścić w 140 znakach, a od zdjęć mam Instagram. Pająki za tapczanem mają po 2 kilo każdy, ale może w końcu wymyślę do czego to się nadaje.

Snapchat – serwis tak cudownie młodzieżowy, że nawet nie mogę dać zwykłego łącza do profilu. Albo zdjęcie „avatara” albo nazwa użytkownika. Walczyłem ze sobą długi czas, ale stwierdziłem że trudno – sprawdzę co to. Jeżeli korzystacie, znajdziecie mnie pod nazwą użytkownika michalkopik. Na pewno znajdę dla tego diabelstwa lepsze zastosowanie niż dla Twittera, więc można się spodziewać częstych uaktualnień „story”. Ach jak to światowo brzmi.

Screenshot_2015-08-04-10-30-48-picsay

Periscope – też się nie da zwykłym linkiem wspomóc. Nie mam parcia na szkło, więc jeżeli coś tutaj będzie to rzeczywiście ciekawego. Użytkownik MichalKopik.

Na pewno część z powyższych kanałów wykorzystam podczas warzenia zwycięskiego piwa ;)

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji