Home Wydarzenia [WYWIAD] Brofaktura na Warszawskim Festiwalu Piwa

[WYWIAD] Brofaktura na Warszawskim Festiwalu Piwa

by Michał

Wtem! Nikt nie spodziewa się materiału wideo w dniu startu wiosennej edycji WFP 2024! Ale jest. Warto przesłuchać przed wbiciem eleganckim i fachowym ruchem na stadion Legii :) I przy okazji sprawdzić jak sobie poradziło AI Adobe z oczyszczeniem dźwięku.

Natomiast z innych ważnych rzeczy, postanowień i ogłoszeń parafialnych.

W dniu dzisiejszym prowadzę warsztaty „Degustuj jak sędzia” o godzinie 18:00. Półtorej godziny mocno skomasowanej wiedzy na temat tego jak oceniać piwo, jak się nim delektować oraz jak działają konkursy piwne. W piątek z kolei zapraszam branżowych znajomych na spotkanie z PolishHops o 14:30, gdzie razem z Jarkiem Ośką z Browaru Dziki Wschód opowiemy zarówno o aktualnych jak i przyszłych działaniach i planach podboju świata polskim chmielem ;)

Ostatniego dnia festiwalu ponownie spotkamy się z PolishHops, tym razem po angielsku i o 13:30. Następnie o 16:30 będę prowadził warsztaty miksologiczne razem z Maćkiem Szymankiem z (również ponownie) Dzikiego Wschodu. Gwarantuję, że będzie interesująco ;)

Co to jednocześnie oznacza? Że będę miał trzy bardzo intensywne dni. Dlatego też potrzebny jest plan. Mam zatem nawet dwa.

Pierwszy – spróbować WSZYSTKICH Grodziskich na WFP. Na ten moment wiem na pewno o propozycjach następujących browarów:

I podejrzewam, że na tym upłynie mi pierwszy dzień Festiwalu.

Plan numer dwa – wszystkie piwa (i nie tylko piwa) na PolishHops. O ile dobrze rozczytałem małe kropki z zamieszczonej przez organizatorów mapki, takie propozycje znajdziemy na stoiskach:

Tu jak widać lista jest już znacznie dłuższa (a piwa będą zdecydowanie bardziej zróżnicowane pod kątem chociażby mocy) i zaczynam się zastanawiać nad swoimi wyborami życiowymi. Pewnie nie wszystko uda się spróbować, ale zobaczymy.

Polecam śledzić i dodać do obserwowanych mój profil na Instagramie, gdzie w stories będę wrzucał na bieżąco swoje polecajki – PiwnyGaraż na IG.

Do zobaczeniu na Festiwalu :)

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji