Home Piwo Stone Brewing Co.

Stone Brewing Co.

by Michał


a konkretnie Greg Koch i Mitch Steele

Jak dobra wołowina, wywiady sezonowały się w jutubowej chłodni, ale w końcu wypadałoby je opublikować. Zwłaszcza, że jutro będzie nielicha okazja związana z tym browarem. Ale o tym już więcej na fanpage wieczorem ;)

Na pierwszy ogień idzie współzałożyciel Stone Brewing Co. – Greg Koch.

Drugi w kolejności, ale pierwszy przeprowadzony tego dnia wywiad (zupełnie przypadkiem) jest z Mitchem Steelem. Być może pamiętacie jego wypowiedzi z tego wpisu. Był jednym z paru piwowarów amerykańskich browarów rzemieślniczych, którzy odpowiedzieli na mojego mejla. Fantastyczny gość i niesamowity piwowar.

 

PS. Taka informacja przy okazji, aczkolwiek ciężko nie zauważyć – zmieniłem po raz kolejny layout. Tamten mimo wielu zalet, miał też wyjątkowo irytujące wady. Zobaczymy jak ten się sprawdzi, mam nadzieję, że zostanie na trochę dłużej. Sama strona główna będzie wyglądała zdecydowanie inaczej, tylko najpierw muszę trochę zmienić kategorie, a następnie przebrnąć przez wszystkie wpisy ;) Chwilę to zajmie.

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji