Home Wiadomości Erathia po latach

Erathia po latach

by Michał

dopiero teraz się zastanowiłem czy było tam piwo

Czy ktokolwiek urodzony w latach 80-tych nie grał pod koniec następnej dekady w Heroes of Might and Magic III? Są standardy w branży piwnej („jasne, ciemne i pszeniczne”), są w muzyce, są i w grach komputerowych. Bez problemu można wymienić co najmniej 10 tytułów z czasów podstawówki, które większość mojego pokolenia będzie co najmniej kojarzyła. I HoMM jest jedną z nich.

Wpis komercyjny sponsorowany przez Ubisoft Polska

Różnica jest taka, że interesując się jako dzieciak grami komputerowymi, „akompaniamentem” do radosnego ciorania była co najwyżej cola. Teraz, kiedy znajdę czas na spokojne odpalenie jakiegoś, starszego lub nowszego, tytułu zazwyczaj dobieram sobie odpowiednie piwo. Takie swoiste quality me time, zaleta dorosłości tak jak możliwość zjedzenia deseru przed obiadem ;)

Wraz z Ubisoft Polska wpadliśmy na pomysł wspólnej celebracji 20-lecia serii Heroes of Might and Magic, która ma miejsce właśnie w tym roku. I będę potrzebował do tego Waszej pomocy, cieszę się, że wreszcie trafia się okazja zrobienia czegoś wspólnie ze społecznością PiwnyGaraż.pl. I oczywiście ta pomoc nie będzie za „bezdurno” ani „do portfolio” ;)

Ale o tym więcej w poniedziałek 20.07. Uzbrojcie się w cierpliwość i zapraszam na początku przyszłego tygodnia punkt 12. W końcu samo południe jest takie znamienne.

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji