Home Piwo W 14 dni dookoła polskich browarów

W 14 dni dookoła polskich browarów

by Michał


Bierothek Bierscouts wycieczka kamperem

Tak się śmiesznie złożyło, że gdy usiadłem po długim weekendzie do mejli trafiłem na ciekawe info prasowe od Miriam z niemieckiego Bierothek, czyli dystrybutora piw połączonego z siecią sklepów pod własną marką. Nawet zupełnym przypadkiem w zeszłym roku w Bambergu zawędrowaliśmy do jednego z oddziałów. Info na tyle ciekawe, że od razu odpisałem.

Polski rynek piwa rzemieślniczego najwyraźniej został mocno dostrzeżony przez naszych zachodnich sąsiadów, wyekspediowali się dwuosobową ekipę, by sprawdzili jak się sprawy mają. I tak się szczęśliwie złożyło, że w momencie kiedy ja jechałem na warzenie do Zarzecza, chłopaki akurat mieli trasę z Wrocławia do Krakowa. Co więc za problem odbić na jeden dzień trochę na południe, zwłaszcza jeżeli można odwiedzić jeden browar fizyczny, a w praktyce kilka kontraktowych?


Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji