Home Foodpairing „To boldly go where no man has gone before”

„To boldly go where no man has gone before”

by Michał


foodpairing ze streetfodem? Konkretnie kebabem? 

Jak to czasami ciekawe wydarzenia mogą wyjść przez zupełny przypadek. Kura Warzyw znam i lubię, więc obserwuję ich profil na FB. I jakiś czas temu wrzucili posta z pytaniem o jakie piwa powinni rozszerzyć ofertę w swoich miejscówkach. Foodpairing piwa i kebaba? Nooo, tego jeszcze nie grali. Robiłem już foodpairing na piwach bezalkoholowych w Republice Czeskiej (a jakże), ale porządne kebabcze (niektórzy mogliby się pokusić o stwierdzenie rzemieślnicze) i piwo? Cóż mogłem innego zrobić – odezwałem się i zapytałem czy może coś razem podziałamy. Zwłaszcza, że dostaję od Was dużo wiadomości z pytaniami czy w Warszawie są jakieś eventy tego typu.

Słodki Jezu, cóż za kebab

I tak od słowa do słowa z Szymonem z Kury ustaliliśmy cały gryplan. Dlatego mam mega przyjemność zaprosić Was na wydarzenie pod, jakże piękną a szacowną, nazwą – Wieczór piwa i kebabu w Kurze Warzyw w Warszawie na ulicy Dąbrowskiego 15A. Nie dość, że będzie można spróbować zaproponowanych przeze mnie połączeń, to powymądrzam się trochę na temat foodpairingu i piwa ;)

PS. Pierwszy raz w życiu jadłem wegetariańskiego kebaba. Na zdjęciu jest co prawda z kurą, ale trzeba było spróbować wszystkiego żeby nie gadać głupot ;)

PS 2. W ewentualnych planach jest jeszcze Poznań, ale już musicie o to pytać Kurę i wyrazić zapotrzebowanie ;)

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji