Home Piwo Szybki wpis z podsumowaniami

Szybki wpis z podsumowaniami

by Michał

za bardzo tu ostatnio wiatrem wieje


Więc właśnie. Niestety coraz bardziej przekonuję się, że doba ma tylko 24h i nie jest z gumy. A ostatnio tematów jest od groma. Krótkie podsumowanie i strumień świadomości.


Odtajałem po premierze Kingpina. Sądząc po większości recenzji piwo wyszło całkiem ok, a sama impreza w Kufle i Kapsle była na pełnej rockerce ;) I na pewno nie jest to ostatni raz kiedy imprezujemy w KiKu.


Co do piw, w poniedziałek będę odczyniał na warzelni czary i magię nad nowym piwem. Jeżeli obserwujecie mój fanpage to mniej więcej wiecie co w nim się znajdzie. Ale to oczywiście nie wszystko ;) Na początku tygodnia rozlewane będą też drugie warki Berserkera i Rocknrolla, więc już niedługo powinny pojawić się w knajpach i sklepach. Oraz na stoisku wspomnianych wyżej Kufli i Kapsli na Warszawskim Festiwalu Piwa. Gdzie zresztą pojawimy się w komplecie. To będą ciekawe 3 dni.

20141004_125644 (Kopiowanie)Z których pierwszego dnia prowadzę o 18:15 otwarty wykład na temat łączenia piwa z jedzeniem. W niedzielę z kolei o 12:45 zamknięty wykład o sensoryce sędziowskiej. Generalnie cały program gadaninowy jest konkretny i zapowiada się ciekawie, warto rzucić okiem na stronę WFP.


Przed Festiwalem odbywa się druga edycja Golden Beer Poland. I znowu będę miał niewątpliwą przyjemność sędziować podczas jedynego konkursu łączącego piwa masowe, z browarów regionalnych oraz rzemieślniczych. Jestem cholernie ciekaw wyników.


To będzie wyjątkowo intensywny tydzień.

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji