Home Wydarzenia „Chcieć znaczy móc!”

„Chcieć znaczy móc!”

by Michał

a pomagać zdecydowanie warto


Tak w zasadzie co znaczą wszystkie zasięgi, społeczność jaka się zbiera wokół bloga, jeżeli nie można czasami ukierunkować tej energii w celu zrobienia czegoś dobrego? I właśnie, jak co roku, taka okazja się nadarzyła. Nawet jest odniesienie do piwa, ponieważ kolegę, który akcję organizuje poznałem w piwnych okolicznościach przyrody.


W czym rzecz zapytacie? Trąbka organizuje z potrzeby serca i wewnętrznego imperatywu pomoc dla polskich szkół na Wileńszczyźnie. Cieszę się, że zebrałem wokół bloga bardzo fajne i ogarnięte towarzystwo, więc zapewne doskonale wiecie jaka jest sytuacja naszych rodaków na Litwie oraz, że daleko do szczęścia. Nie chciałbym tutaj dyskusji politycznej, nie od tego jest PiwnyGaraż. Natomiast uważam, że skoro jest nas tutaj całkiem sporo to również całkiem sporo dobrego można zrobić.


Po więcej info odsyłam na blog Trąbki do konkretnego wpisu o akcji – „Chcieć znaczy móc!”. Bombardujcie go mejlami, pytajcie się co i jak :)


Dzięki!

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji