Home Wiadomości Piwne Pozytywy 2015

Piwne Pozytywy 2015

by Michał

warto zostawić ślad z wydarzenia i na blogu

Wpis się trochę sezonował, w zasadzie to równo tydzień. Ale tak to już wygląda przy 36h dniu pracy, trasach po kilkaset kilometrów i życiu rzemieślnika. Zaczynam rozumieć termin gypsy brewer, aczkolwiek wieczny tułacz bardziej tutaj pasuje.

(c)Piwne Pozytywy 2015

W zasadzie nie będę się rozpisywał – tydzień temu wraz z moim serdecznym kolegą i wg mnie najlepszym sensorykiem w kraju Maciejem Chołdrychem zostaliśmy nagrodzeni nagrodą Piwne Pozytywy 2015 za popularyzację wiedzy o piwie i promocję kultury piwnej.

Konferencja-September 18, 2015-053

Nagrodą nadawaną przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie, dołączając tym samym do tak zacnego grona jak doktor Andrzej Sadownik, Artur Szudrowicz vel Art czy Bractwo Piwne. Cieszy, gdy to co się robi jest doceniane :)

Przy okazji – właśnie jestem w Krakowie na Beerweek Festival. Co prawda tylko jeden dzień i jutro wracam, ale warto śledzić moje konto na Instagramie.

Do zobaczenia ;)

Może Ci się również spodobać

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji