Home O blogu

O blogu

by Michał

PiwnyGaraż.pl powstał tak jak inne moje przedsięwzięcia: z głębokiego przekonania, że istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, iż dany temat da się przedstawić inaczej. Blogów piwnych jest już u nas trochę, wydawałoby się więc, że co niby nowego da się wymyślić.

Wszystko wygląda lepiej z wybuchami, motoryzacją i ciężką muzyką.

Nie mam zamiaru prowadzić kolejnego bloga ze stricte ocenami piwa. Blog to nie konkurs, nikt z moich ocen raczej nagrody nie dostanie. Co najwyżej po premii, ale i to nie jest pewne.

Blog to też nie miejsce w którym piwo będzie oceniane według istniejących szablonów konkursowych. Piwo jest dobre albo i nie, przeciętnego piwosza średnio interesuje retencja piany w milisekundach czy stopień zmętnienia. Czy piwo da się przedstawić od strony kultury i lifestyle’u? Nie zaszkodzi spróbować.

A jako, że życie tylko jedną pasją byłoby monotematyczne na blogu pojawią się także wpisy dotyczące motoryzacji, kultury, kulinariów, czy technologii. W końcu kto autorowi zabroni?

Cześć! Moja strona używa ciasteczek w celu bezproblemowego jej działania. Podejrzewam, że nie jest to dla Ciebie problemem, natomiast w każdej chwili możesz je wyłączyć z poziomu przeglądarki. Akceptuję Więcej informacji